O NAS

JACEK JELONEK

Z wykształcenia inżynier architekt krajobrazu, z zamiłowania brand manager i producent sesji zdjęciowych.

Model, osobowość internetowa, influencer. Brał udział w wielu sesjach zdjęciowych dla prestiżowych czasopism z całego świata. Jednym z jego największych sukcesów w karierze była współpraca z Mario Testino dla „Vogue España”, gdzie pojawił się u boku m.in. Pedro Almodóvara, Penelope Cruz, Manolo Blahnika, Evy Herizgovej i Natashy Poly. Dzięki pracy z największymi projektantami, jak Dolce & Gabbana, Armani czy Roberto Cavalli, zwiedził niemal cały świat.

Tytułowy Książę w pierwszej polskiej wersji programu Finding Prince Charming” – randkowego reality show dla mężczyzn nieheteronormatywnych, w którym znalazł miłość i dziś tworzy szczęśliwy związek ze swoim partnerem, Oliwerem Kubiakiem.

Finalista programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym zatańczył w parze jednopłciowej – po raz pierwszy w historii polskiej edycji show. Pierwszy odcinek z jego udziałem obejrzało w internecie prawie 2 miliony osób. Przez 12 lat trenował zawodowe jeździectwo konne i skoki przez przeszkody.

OLIWER KUBIAK

pochodzi z Trójmiasta. Pasjonat popkultury i wszystkiego, co piękne. Uczestnik pierwszej polskiej edycji programu Prince Charming”,który zakończył się dla niego happy endem – znalazł miłość i wspólnie z tytułowym Prince Charming, Jackiem Jelonkiem, mieszkają dziś w Warszawie tworząc zgraną parę.

Po emisji programu zdecydował się pozostać w mediach. Oliwera fascynuje świat produkcji telewizyjnych. Umiejętności za kamerą rozwijał jako asystent przy takich show, jak „Love Island” czy „Hell’s Kitchen”. Rozkręca własną agencję OK Productions i zajmuje się działaniem w mediach społecznościowych. Jako że przez długi czas, jako student stosunków międzynarodowych, wiązał przyszłość z polityką, razem z Jackiem stara się przekuć popularność w coś dobrego i aktywnie wspiera środowiska LGBTQ+.

MAGDALENA NIEWELT

Adwokat zakochany w modzie. Mediator. Pomysłodawca międzynarodowych mediacji przemysłu modowego. Wraz z mężem stworzyła Ośrodek Pomocy Prawnej Cudzoziemcom przy Izbie Adwokackiej w Katowicach.

Członkini International Fashion Law Association (INFLAA) w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Uhonorowana podczas International Fashion Law Summit nagrodą Most Influential Fashion Lawyer of Poland. W ramach współpracy z UN Global Compact Network Poland podjęła się współtworzenia inicjatywy Okrągłego Stołu dla Zrównoważonej Mody, którego głównym celem jest wsparcie podmiotów sektora mody w implementacji etycznych praktyk opartych na realizacji United Nations Alliance for Sustainable Fashion w Polsce.

Autorka Paragrafów mody – pierwszej w Polsce książki o prawie mody, które zostały wydane także w wersji anglojęzycznej. Współautorka książki Prawa twórców internetowych. Współautorka wraz z mężem Kodeksu Etyki dla branży odzieżowej i branż pokrewnych „Made in Poland”, który stanowił duży krok w stronę transparentności marek modowych.